Provádíme veškeré výzkumné, redakční a konzultační služby na klíč ● Poctivě a promyšleně pro vás namixujeme ty nejlepší nápady z minulosti i současnosti ● Jsme na trhu od roku 2001 ● Rodinná tradice od roku 1850

Všechna práva vyhrazena / All rights reserved  
© abcRedakce.cz / 2001–2017

Rešerše Psaní Editace Publikování Propagace Poradenství


Kontaktujte nás nezávazně
pro další informace

Buď telefonicky na hotline čísle

+420 777 865 264 (777 VOLÁNÍ)

nebo pohodlně e-mailem s pomocí našeho jednoduchého on-line formuláře.

Snažíme se být dostupní 24/7

Právní výhrady

Následující právní výhrady se týkají všech portálů provozovaných agenturou abcRedakce.cz, zvláště pak obecně vzdělávacích portálů umístěných na subdoménách centrální domény abcHistory.cz  – tj. například abcBusiness.cz, abcPrirody.cz, abcTuristiky.cz, abcFitness.cz, abcHistorie.cz a některých dalších.

Výtah klíčových ustanovení

Tento výtah klíčových ustanovení právních výhrad nenahrazuje plné znění dokumentu Právní výhrady, který je v plném znění k dispozici ke stažení níže. Výtah klíčových ustanovení je pouze anotací obsahu přiloženého dokumentu.

Všechny informace publikované na výše uvedených portálech jsou určeny výhradně k rozšíření obecné informovanosti jednotlivých uživatelů. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za přesnost, pravdivost ani aktuálnost publikovaných údajů.

Každý uživatel portálu nese za případné využívání publikovaných informací pouze svou vlastní odpovědnost, ať už publikované informace mají charakter určitého doporučení, či nikoli. Uvedené portály neprosazují žádnou konkrétní léčbu, zdravotní péči nebo životní návyky.

Veškerá data publikovaná na tomto webu v písemné, grafické, zvukové či jiné podobě jsou určena pouze pro osobní potřebu.

Budeme rádi, když informace publikované na našich portálech využijete ke svému osobnímu užitku. V případě žádosti o spolupráci, nebo o jakékoli naše komerční služby, budeme rádi, když nás budete kontaktovat. Děkujeme vám za pomoc při aktualizaci publikovaných odkazů.

Plné znění právních výhrad najdete v samostatném PDF dokumentu:

Výběr nejoblíbenějších služeb

›› Rešerše na klíč

›› Obchodní rešerše

›› Marketingový průzkum trhu

›› Zpracování rodokmenu

›› Ghostwriting

›› Copywriting a reklamní texty

›› Texty pro web

›› Jak vytvořit obchodní název

›› Optimalizace pro vyhledávače

›› Redigování a copyediting

›› Jazyková korektura češtiny

›› Restaurování fotografií

›› Publikační služby

›› Propagace a zviditelnění

›› Účinný internetový marketing

›› Poradenství a konzultace

›› Podnikatelský plán na klíč


Související reference

›› Ukázky realizovaných projektů

ÚvodNáš příběh › Právní výhrady